Razem zadbaliśmy o naszą planetę!

W maju2026 r nasze przedszkole ukończyło zbiórkę zużytych baterii w konkursie ,,Baterie zbieraj-Środowisko wspieraj". Akcja trwała do 25.05.2026r . Udało nam się zebrać 34 kg baterii. Celem akcji zbiórki baterii była edukacja ekologiczna dzieci , a przede wszystkim  właściwe zagospodarowanie zużytych baterii, które są niebezpiecznym odpadem. Przedszkolaki nauczyły się jak dbać o środowisko naturalne. Bardzo dziękujemy rodzicom i dzieciom za zaangażowanie i czynny udział w konkursie.



Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
Baterie